Kategorie      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Reklamační řád

Úvod O nákupuReklamační řád

Reklamační řád.

 

Odstoupení od smlouvy v zákonné 14ti denní lhůtě. Co to znamená? 

To znamená, že pokud jste výrobek zakoupili v našem internetové obchodě jako spotřebitel (nemáte na faktuře uvedeno IČ), máte v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 NOZ právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 pracovních dní od převzetí zboží.

Tohoto svého práva můžete využít ve chvíli, kdy vám výrobek z nějakého důvodu nevyhovuje nebo neodpovídá vašim představám.

 

Co když jste zboží při zkoušení poškodili?

Výrobek můžete samozřejmě vrátit i pokud je částečně poškozen, v takovém případě však budeme mít právo snížit vrácenou částku o částku představující snížení hodnoty vráceného zboží způsobené jeho poškozením.


Musíte vrátit zboží včetně příslušenství? 

Ano, abychom Vám mohli vrátit zpět celou částku zaplacené kupní ceny, musí být vrácené zboží kompletní, tedy včetně všeho příslušenství, které bylo součástí balení. Pokud například vrátíte telefon bez nabíječky, máme právo snížit vrácenou částku o hodnotu chybějícího příslušenství.


Vrácení - odeslání zboží zpět, jak postupovat?

V případě, že budete výrobek vracet zpět  zašlete ho prosím na korespondenční adresu: Veronika Malá, Moskevská 1569/26, 400 11 Ústí nad Labem a balík čitelně označit "R14-eshop" do balíku doporučujeme přiložit také vyplněný formulář, který si zde stáhnete a kopii nákupního dokladu, který jste obdrželi na svoji e mailovou adresu. Balík uvnitř dostatečně ochraňte tak, aby nemohlo při převozu dojít k poškození. 

 

-----------------------------

 

Reklamace zboží - vadný výrobekV případně uplatnění reklamace prosíme o vyplněný formulář - Zde ke stažení 

a zaslat na adresu: Veronika Malá, Opletalova 220, 403 31  Ústí nad Labem

balíček prosím označit "R- eshop"


Balík uvnitř dostatečně ochraňte tak, aby nemohlo při převozu dojít k dalšímu poškození.Další informace k reklamacím naleznete v obchodních podmínkách, případně nás neváhejte kontaktovat na emailu: reklamace@a-ztos.cz

Ve všech případech se budeme snažit reklamaci vyřídit co nejrychleji a k největší Vaší spokojenosti. Snažíme se dodávat zboží od našich dodavatelů v pořádku, nicméně i tak se bohužel může stát, že přestane fungovat. 

Copyright 2018 - 2024 © a-ztoys.cz